Kancelaria adwokacka w Dąbrowie Górniczej

kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka „Kolczyk” w Dąbrowie Górniczej to symbol perfekcji i zaufania w dziedzinie prawa. Kancelaria kierowana przez doświadczoną adwokat panią Sylwię Pobideł-Kolczyk, zdobyła renomę dzięki profesjonalizmowi, skuteczności i trosce o potrzeby klientów. Kancelaria ma na swoim koncie wiele lat praktyki prawniczej. Pani adwokat  zaangażowana jest w szeroki zakres dziedzin prawnych, obejmujący m.in. prawo karno-skarbowe, cywilne, rodzinne, budowlane oraz gospodarcze. To umożliwia świadczenie kompleksowej pomocy prawniczej w różnych dziedzinach, dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Porady prawne Dąbrowa Górnicza – z dbałości o potrzeby klienta

20 lat doświadczenia oraz bieżące monitorowanie zmian w prawie i praktykach sądowych,  pozwala na świadczenie usług prawnych i porad na najwyższym poziomie, zawsze w oparciu o aktualne przepisy i orzecznictwo. W Kancelarii Adwokackiej „Kolczyk” – Sylwia Pobideł-Kolczyk każdą sprawę traktuje indywidualnie i drobiazgowo. Wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta i odpowiednio dostosowuje się do jego konkretnych potrzeb oraz okoliczności danego przypadku. Celem Pani adwokat jest zrozumienie sytuacji klienta, wypracowanie najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych i zapewnienie kompleksowej pomocy na każdym etapie procesu.

Adwokat, sprawy karne Dąbrowa Górnicza

Praca adwokata w kancelarii realizowana jest z pasją, ponieważ pani Sylwia Pobideł-Kolczyk na pierwszym miejscu stawia na obronę praw swoich klientów. Niezależnie od tego, czy toczy się sprawa karna, cywilna, czy też chodzi o prawo rodzinne, zawsze dąży do osiągnięcia najlepszego możliwego wyniku. W sprawach karnych zajmuje się bowiem warunkowym zwolnieniem, warunkowym zawieszeniem kary, odroczeniami i przerwami w karach, dozorem elektronicznym czy wszelkiego rodzaju obroną. Wszystkie sprawy traktuje z najwyższą poufnością i niezmiennie dba o zachowanie pełnej dyskrecji. Priorytetem kancelarii w Dąbrowie Górniczej jest ochrona interesów klienta i zapewnienie mu spokoju ducha w trudnych sytuacjach prawnych.

Adwokat Dąbrowa Górnicza – Sylwia Pobideł-Kolczyk

Dane kontaktowe kancelarii:

Adres:

41-300 Dąbrowa Górnicza

ul. Zawidzkiej 47 (dawna ul. Łańcuckiego)

Numer telefonu:

604 284 433

Adres e-mail:

sylwia.pobidel.kolczyk@adwokat-kolczyk.pl

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *