Zakład pogrzebowy Myślibórz – całodobowa pomoc mieszkańcom

W chwili straty bliskiej osoby, człowiek może czuć się zagubiony i zdezorientowany. Wśród ciężkich, przytłaczających emocji, pojawia się również silna potrzeba przygotowania ostatniej drogi w jak najbardziej godny i piękny sposób. W Myśliborzu działa wyjątkowy zakład pogrzebowy Sacrum, który nie tylko wielką uwagę przykłada do detali w trakcie organizacji ceremonii funeralnych, ale również kieruje się prawdziwą empatią i troską w trakcie obsługi rodzin pogrążonych w żałobie. Pod całodobowym numerem telefonu 609 01 02 00, dyżurny personel, niezależnie od pory i dnia tygodnia, udzieli potrzebnej pomocy oraz przyjmie zlecenie na przewóz zmarłego z domu, hospicjum czy szpitala do pomieszczeń chłodniczych. 

Oprawa florystyczna w zakładzie pogrzebowym z Myśliborza

Zakład Pogrzebowy SACRUM nie tylko doskonale zadba o każdy aspekt uroczystości pożegnalnej, ale również drobiazgowo zadba o przygotowywanie profesjonalnych kompozycji kwiatowych. Najczęściej realizują zamówienie na wieńce, wiązanki i stroiki. Floryści starannie dekorują kościoły, kaplice oraz miejsca pochówku. Przyjmują zamówienia na indywidualnie dobrane przez rodziny kwiatowe kompozycje.  Firma funeralna Sacrum współpracuje z najlepszymi kwiaciarniami w okolicy, realizując florystyczne dzieła zgodnie z oczekiwaniami bliskich zmarłego. Bardzo ostrożnie transportowane są wieńce czy wiązanki, tak, aby nie odniosły żadnego uszczerbku i bezpiecznie dotarły na miejsce ceremonii. 

Usługi pogrzebowe Myślibórz – profesjonalne wsparcie w formalnościach

Pracownicy Zakładu SACRUM w Myśliborzu wyróżniają się w wysokim zaangażowaniem i kompetencją z jakimi podchodzą do obowiązków świadczenia usług funeralnych. Przejmują na siebie wszystkie procedury urzędowe i cmentarne, odciążając z tego obowiązku rodziny pogrążone w żalu. Personel starannie skompletuje wszelkie niezbędne dokumenty, w tym także związane z zasiłkiem pogrzebowym uzyskiwanym z takich instytucji, jak ZUS, KRUS i MSWiA, Uzyskają również akt zgonu, a także wykupią miejsce na cmentarzu. O każdej porze dnia i nocy, życzliwy personel służy fachowym doradztwem i pomocą na każdym etapie przygotowań do ceremonii.

Zakład Pogrzebowy SACRUM

Adres:  ul. Bohaterów Warszawy 27,

74-300 Myślibórz

Numery tel.:  609 01 02 00 /  95 333 56 16

Adres e-mail:  zp.sacrum@op.pl

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *