Godne pożegnanie Górników, którzy poświęcali swoje życie każdego dnia

Zakład pogrzebowy Niebieski - górnicy

Niesamowitą odwagą codziennie wyróżniają się górnicy z Boguszowa Gorców czy Wałbrzycha, którzy kosztem własnego życia, swoją pracę wykonują głęboko pod ziemią. Niestety w trakcie tak niebezpiecznych czynności, czasem rodziny tracą swoich członków. Aby chociaż trochę odciążyć je w tak tragicznej sytuacji, Zakład Pogrzebowy Niebieski stara się za każdym razem, żeby móc być najlepszym wsparciem dla żałobników.

Zakład Pogrzebowy Boguszów Gorce

Miasto Boguszów Gorce to od wielu lat utrzymywało się głównie z przemysłu wydobywczego, jednak po zamknięciu dwóch kopalni, górnicy z Boguszowa Gorców podjęli się pracy poza miastem. Taka sytuacja dotyczy także mieszkańców Wałbrzycha i innych okolicznych miejscowości. Pomimo tego, kiedy wydarzy się tragiczny wypadek w trakcie pracy, rodziny ofiar tragedii życzą sobie pochowania ich Bliskich na cmentarzu w rodzinnym miastem.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Niebieski bardzo dobrze znają miasta posiadającego niezwykłą historię i bez obaw podejmą się zorganizowania ceremonii żałobnych bez względu na ich rodzaj. Wszystko będzie za każdym razie na tyle spersonalizowane, na ile życzy sobie tego rodzina Zmarłego. To właśnie dzięki takiemu zaangażowaniu w swoją pracę, bliscy Zmarłej Osoby, mogą ją pożegnać z godnością i szacunkiem.

Usługi Pogrzebowe Boguszów Gorce

Ważne, aby czuć się otoczonym opieką nawet w najgorszych momentach naszego życia, które zazwyczaj przychodzą niespodziewanie. Dlatego na Zakład Pogrzebowy Niebieski można liczyć w każdej chwili, bez względu na porę dnia i nocy. Wystarczy jeden telefon, a pracownicy Zakładu pojawią się z pomocą w wyznaczonym przez rodzinę miejscu.

Często pomocy potrzebują osoby starsze, które nie zawsze są w stanie dotrzeć do biura firmy Niebieski. Chcąc ułatwić etap organizacji pogrzebu i ustalanie szczegółów, Zakład oferuje usługę mobilnego biura, dzięki któremu bez problemu można dopiąć wszelkich ustaleń w dowolnym miejscu.

Zakłady pogrzebowe Boguszów-Gorce i Wałbrzych

Godne ceremonie pogrzebowe w Boguszowie Gorcach mogą odbywać się o charakterze wyznaniowym, jak i świeckim. Dzięki temu każdy ma szansę na ceremonię oddającą poglądy wyznawane za życia przez Zmarłego, co z całą pewnością jeszcze bardziej scala atmosferę wśród zebranych na pogrzebie.

Zakład Pogrzebowy Niebieski świadczy usługi zarówno na cmentarzu parafialnym w Boguszowie-Gorcach znajdującym się przy ul. Kamiennogórskiej 45 oraz cmentarzach komunalnych mieszczących się przy: ul. Generała Józefa Bema, ul. Fryderyka Chopina i ul. 1- go Maja.

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *