Dom Pogrzebowy w Łomiankach

Zakład pogrzebowy Ameno Łomianki Dom pogrzebowy

Rok temu 11 września 2022 Warszawski Dom Pogrzebowy Ameno prowadzony przez Państwa Iwonę i Pawła Petrykowskich również mieszkańców Łomianek z ul Działkowej, otworzył swoją siedzibę w Łomiankach.

Mieszkańcy miejscowości Buraków, Łomianki, Dąbrowa, Dziekanów Leśny, Izabelin, Dziekanówek, Nowy Dziekanów, Łomna, Palmiry, Cząstków Mazowiecki, Czosnów, Kazuń Nowy, i okolic, mają od teraz ułatwiony dostęp do skorzystania – w razie przykrego wydarzenia jakim jest śmierć Ukochanej osoby – z ich usług. Dynamiczny rozwój firmy pogrzebowej oraz sprawność w działaniu pozwala świadczyć całodobową pomoc na całym obszarze Mazowsza.

Usługi pogrzebowe firmy Ameno charakteryzują się jakością VIP z zaznaczeniem, że jakość ta jest dostępna dla każdej pogrążonej w żałobie rodziny. Same ceremonie pogrzebowe podlegają kredytowaniu w oparciu o zasiłek. Doświadczeni pracownicy Domu Pogrzebowego Ameno bez dodatkowych opłat dbają o formalności urzędowe i cmentarne.

Ciągły rozwój firmy i doświadczenie, które przez ten czas zebrał zespół firmy, pozwoliło im lepiej zrozumieć problemy i trudności, stojące przed bliskimi osób zmarłych. W domu pogrzebowym Ameno kompleksowe usługi pogrzebowe realizowane są zarówno na zlecenie osób prywatnych, instytucji państwowych i samorządowych.

Wszystkie pogrążone w żałobie rodziny otrzymują wsparcie fili zakładu usług pogrzebowych Ameno w Łomiankach pod adresem Brukowa 6a oraz pod całodobowymi numerami telefonów
602-892-079, 660-100-855 oraz numerem stacjonarnym (22) 639-51-10.

Ameno Łomianki Zakład Pogrzebowy Usługi Pogrzebowe

Dom pogrzebowy Ameno

Budynek Domu Pogrzebowego Ameno przeszedł gruntowny remont, którego zwieńczeniem jest oprócz istniejącego biura, wystawy trumien, urn i prosektorium, oddanie do użytku klimatyzowanej kaplicy. Elegancka sala pożegnań w Łomiankach wzbudziła duże zainteresowanie mieszkańców Łomianek i okolic ze względu na fakt stworzonego ołtarza, wyjątkowego wykorzystania oświetlenia, stonowanych kolorów i eleganckich materiałów. Podczas ceremonii obecny jest katafalk i eleganckie pasujące do całości krzesła i kwiaty. Pomieszczenie gwarantuje dyskrecję i komfort pożegnań. Sala jest do dyspozycji wszystkich klientów zakładu pogrzebowego Ameno.

Kaplica pożegnalna w Łomiankach wykorzystywana jest zarówno podczas pogrzebów wyznaniowych z osobą prowadzącą modlitwę jak i podczas ceremonii świeckich z mistrzynią ceremonii pogrzebowej Anetą Dobroch.

Przypominamy również, że Dom Pogrzebowy Ameno pośredniczy w zakupie miejsca na cmentarzu nowym w Kiełpinie oraz odpowiedzialny jest za usługi związane z kopaniem grobów ziemnych oraz wykonywaniem grobów murowanych do pogrzebu jak i za życia. Wszystkie prace odbywają się z dbałością o przestrzeganie regulaminu cmentarza i z zapewnieniem sprawnego funkcjonowania kiełpińskiej nekropolii.

Zakład pogrzebowy Łomianki

Funkcja ta sprawowana dla mieszkańców Łomianek oznacza dbanie o przestrzeganie regulaminu cmentarza z zapewnieniem sprawnego funkcjonowania nekropolii. Dom Pogrzebowy Ameno odpowiedzialny jest również za usługi związane z kopaniem grobów ziemnych, wykonywaniem grobów murowanych i innych pracach na cmentarzu.

Pracowity pierwszy rok działalności firmy pogrzebowej Ameno w Łomiankach pokazał jak bardzo potrzebna była ta inwestycja mieszkańcom miasta.

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *