Wieloletnie doświadczenie zakładu pogrzebowego w Witominie

Pogrzeby Witomino Kościół

Mieszkańcy Trójmiasta i okolic już od dwóch dekad mogą liczyć na sprawną pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowych ze strony Zakładu Pogrzebowego ORSZAK w Witominie. Rodzinna firma rozpoczęła swoją działalność w 1990 r., a za jej otwarcie odpowiada Pan Wiesław Mazurek. Wraz ze swoim synem Sebastianem, indywidualnie podchodzi do każdej sytuacji i z taktem oraz zrozumieniem realizuje wszelkie życzenia bliskich zmarłego. Od samego początku rodzina Mazurek realizuje misję zakładu, jaką jest obsługa wszystkich swoich klientów na najwyższym poziomie.  Współpraca ojca z synem pozwala na organizację wyjątkowych ceremonii, gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością.

Zakłady pogrzebowe Witomino dostępne całodobowo

Kiedy w życiu następuje ten wyjątkowo ciężki moment, potrzebujemy natychmiastowej pomocy. Nieważne o jakiej godzinie. Usługi pogrzebowe w firmie Orszak na Witominie przyjmowane są o każdej porze dnia i nocy. Nie tylko zapewnią przewóz zmarłych, ale również służą fachową pomocą już podczas pierwszego telefonu na numer – 58 621 14 24.

Szeroki wachlarz usług pogrzebowych na Witominie

Wykwalifikowani pracownicy zakładu pogrzebowego ORSZAK poprowadzą bliskich zmarłego przez wszystkie etapy przygotowań do ostatniego pożegnania. Zadbają o kwestie czysto formalne i urzędowe. Wyrobią akty zgonu czy załatwią potrzebny zasiłek z ZUSU. Z najwyższą starannością i szacunkiem przygotują zmarłego do pogrzebu, zapewnią transport na terenie całego kraju, Europy a nawet świata. W Witominie zakład pogrzebowy z pełnym profesjonalizmem organizuje pogrzeby wyznaniowe, świeckie, państwowe oraz wojskowe. Wszystkie uroczystości żałobne organizują z zachowaniem prawdziwej troski i pełnej odpowiedzialności.

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *