Zakład pogrzebowy w Nadarzynie z empatią wspiera rodziny w żałobie

Zakład Pogrzebowy Nadarzyn

Prawdą jest, że strata bliskiej osoby wywraca życie do góry nogami, a obowiązki dnia codziennego wydają się wówczas wielkim wyzwaniem do podjęcia. Ogarnięci żałobą możemy mieć problem, aby klarownie myśleć i pamiętać o wszystkim przy zorganizowaniu uroczystości pożegnalnej. Profesjonalna pomoc jest wówczas niezbędna. 

 

Pracownicy biura pogrzebowego Cerber znajdującego się przy ul. Sienkiewicza 11, są zawsze gotowi do niesienia wsparcia. Każdy etap przygotowań do pogrzebu jest szczegółowo omawiany. Pod uwagę zawsze brane są życzenia rodzin, jak i samego zmarłego. Co więcej, nie tylko mieszkańcy Nadarzyna mogą liczyć na fachowe doradztwo, ale również okoliczne miejscowości, takie jak, Łazy, Magdalenka, Antoninów, Wolica, Komorów, Młochów, Rusiec, Kostowiec, Ojrzanów oraz Żelechów. Zakład pogrzebowy Cerber realizuje swoją misję niesienia pomocy, i dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest gotowy sprostać każdemu możliwemu wyzwaniu oraz potrzebom swoich klientów. 

 

Zakład pogrzebowy z Nadarzyna organizuje dostojne ceremonie pożegnalne

 

Wykwalifikowany personel, działając w zgodzie z etyką zawodową, dokłada największych starań, aby rodziny pogrążone w żałobie czuły się rozumiane. Dom pogrzebowy Cerber w Nadarzynie na najwyższym poziomie przygotuje uroczystości w każdym możliwym wyznaniu, także pogrzeby świeckie w asyście mistrza ceremonii, oraz kremacje. Dopasowanie finansowe indywidualnie do każdej rodziny odejmuje stresu żałobnikom. Dom pogrzebowy Cerber w Nadarzynie przygotuje za każdym razem piękną ceremonię pogrzebową, bez względu na wydaną kwotę. Z zaangażowaniem służą również doradztwem w kwestii doboru wieńców, wiązanek czy bukietów, które sami komponują.

 

Usługi pogrzebowe Nadarzyn obejmują międzynarodowy transport zmarłych

 

Niezależnie od pory dnia, nocy czy dnia tygodnia, pracownicy przyjmują zlecenia przewozu zmarłych pod całodobowym numerem telefonu 503 029 716. Przewóz zwłok jest realizowany niezwykle sprawnie z pomocą specjalistycznie przygotowanych do tego karawanów na terenie kraju oraz w całej Europie. Transport może nastąpić z domów, szpitali czy hospicjów do własnej chłodni. 


Całodobowa pomoc Domu Pogrzebowego Cerber w Nadarzynie

 

Adres  ul. Sienkiewicza 11,

05-830 Nadarzyn

Numery tel.: 503 029 716/ (22) 720 61 44

Adres e-mail:  biuro@pogrzeby-cerber.pl

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *