Ginekologia w Krakowie

ginekolog Kraków

Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości w życiu. Nie da się go kupić czy dostać, dlatego tak ważne jest, by o nie dbać. Bywają takie problemy, które nie są dla nas wstydliwe, a z lekarzem chętnie konsultujemy nasze obawy. Niestety w przypadku innych dolegliwości i chorób – jak chociażby problemy ginekologiczne – wywołują w nas wstyd i niechęć do rozmowy na ten temat. To duży błąd. Czasami rozmowa o swoich objawach i polecenie dobrego ginekologa w Krakowie może okazać się zbawienna.

Lekarz ginekolog

Ginekologia to ta dziedzina medycyny, o której kobiety, niestety to należy podkreślić, wstydzą się często rozmawiać. Nasza sfera intymna staje się tematem tabu. Czymś co każdy ma, każdy wie, ale głośno lepiej nie mówić. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele chorób moglibyśmy wykryć we wczesnym stadium, jak wiele żyć uratować, gdyby tylko wizyta u ginekologa nie była dla nas wstydliwa.

Ginekolog Kraków

W Krakowie mieści się specjalistyczna klinika ginekologiczna – Rose Medica. Klinika oferuje badania profilaktyczne, które często obejmują także cytologię, jak i prowadzenie ciąży, bądź samo przygotowanie organizmu do poczęcia. Dla przyszłych rodziców oferowane są badania USG zarówno w tradycyjnej formie, jak i 3D. W przypadku zmian nowotworowych pacjentki kierowane są do Oddziału Klinicznego Ginekologii i Onkologii. To tu trafiają kobiety, u których wykryto nowotwór i wymagają leczenie onkologicznego, bądź pilnego zabiegu usuwającego zmiany.

Nie trzeba bać się wizyty

Ginekolog w klinice Rose Medica to osoba z doświadczeniem, która pomogła już wielu kobietom. Dobry ginekolog zaoferuje swoją pomoc oraz pomoże w rozwiązaniu wielu wstydliwych problemów, jak chociązby problem z nietrzymaniem moczu. Warto więc wybrać takiego lekarza, który zrobi wszystko, aby wizyta przebiegła jak najbardziej komfortowo. Nie należy odkładać wizyty tylko dlatego, że stresujemy się spotkaniem z ginekologiem. Rutynowa wizyta może uratować nam życie. Należy pamiętać, że profilaktyka jest kluczem do sukcesu w dalszym życiu. Nie bójmy się skorzystać z pomocy. Dbajmy o swoje zdrowie!

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *